Zrádce na trase Real-Atletico? Jeden se hlásí!

Zrádce na trase Real-Atletico? Jeden se hlásí!

Přestup mezi městskými rivaly Realem a Atleticem není tak neobvyklý jako trasa Real Madrid-FC Barcelona. V tomto případě by se jednalo o hvězdu Bílého baletu. Odpustili by mu to fanoušci Realu?

Řeč je o Kolumbijci Jamesovi Rodríguezovi. Ten se vyjádřil, že by si rád zahrál pod koučem Diegem Simeonem, jenž šéfuje právě Atleticu. Mohl by si ale klub number two z Madridu dovolit přestupní částku za Jamese a poté i jeho plat?

Bývalá hvězda Monaka by tak udělala opak Raúla či Alvara Moraty, kteří jako mladí hráli za Atletico, poté ale vyměnili Atlety za slavnější Real. Proto by se dalo očekávat, že by nijak proti nebyli ani příznivci Los Blancos i vzhledem k tomu, že James pravidelně nenastupuje.

Nejlepší střelec MS 2014 by si ale mohl svůj sen hrát pod Simeonem splnit i jinak. Kouč Atletů se totiž dříve vyjádřil, že by rád trénoval Inter Milán a to by se mohlo dít už od příští sezóny! No a shodou náhod si právě Nerazzuri dělají zálusk na Jamesse a nabídnou Realu velký balík, aby jej získali.

Dočkáme se v létě konce dvou kauz James a Simeone? Fanoušci Interu Milán by z těchto posil měli obrovskou radost, Atletům by ale kouč chyběl, jelikož je na největší úspěchy klubu v tomto tisíciletí podepsán právě on - s klubem se dvakrát dostal do finále Ligy mistrů a vyhrál domácí La Ligu. S Jamesovým odchodem jsou Madridistas už delší dobu smířeni.