Znáte další plány aktuálně nejlepšího ligového střelce kontinentu?

Znáte další plány aktuálně nejlepšího ligového střelce kontinentu?

Ačkoliv přišel momentálně třicetiletý uruguayský reprezentant Edinson Cavani do pařížského Parku princů teprve před sezonou 2013/2014, v současnosti už je po Zlatanu Ibrahimovičovi druhým nejlepším kanonýrem klubové historie.

A protože je pod Eiffelovkou spokojený, žádné zaječí úmysly nemá. To vše i přesto mu smlouva s PSG končí již příští rok.

Někdejší snajpr Palerma či Neapole je však v Ligue1 spokojený a doufá, že se s pařížským vedením domluví na dalším pokračování spolupráce.

"Po této sezoně tu budu již čtvrtý rok, ale doufám, že v Paříži zůstanu i nadále. Chci s klubem vybojovat ještě hodně trofejí," potěšil pařížské fanoušky svěřenec Unaie Emeryho.

Kolega Draxlera, Di Maríi, Verrattiho a spol. má ve francouzské nejvyšší soutěži 27 branek a v pořadí střelců disponuje pětigólovým náskokem na Francouze Alexandre Lacazetteho z Lyonu. I přes jasné vedení a nezpochybnitelnou důležitost na sobě však i nadále hodlá praovat.

"Góly jsou pochopitelně důležité, ale také musím tvrdě pracovat bez míče a bránit," pokračoval ofenzivní tahoun osmifinalisty Ligy mistrů, který má do čtvrtfinále Ligy mistrů blíže než Barcelona.

 

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.