Tři přední hráči Serie A, které sleduje Arsenal kvůli zalepení díry po Sánchezovi

Tři přední hráči Serie A, které sleduje Arsenal kvůli zalepení díry po Sánchezovi

To, že osmadvacetiletý chilský rychlík Alexis Sánchez po sezoně opustí londýnský Emirates Stadium, se zdá být čím dál tím jasnější. Vedení Kanonýrů je připraveno jeho náhradu shánět v Itálii.

Nynější šéf Kanonýrů Arséne Wenger se již podle britského listu The Mirror smířil s tím, že bývalý hráč Udinese či Barcelony za pár měsíců opustí klub a stane se tak přesně rok před vypršením jeho kontraktu.

Tisk má za to, že se vybraní představitelé Arsenalu v současnosti zabývají výběrem jeho nástupce a pracuje se na užším seznamu se zaměřením na Apeninský poloostrov.

Sledován je jak neapolský tandem Lorenzo Insigne a Dries Mertes, tak třiadvacetiletá ofenzivní hvězda Juventusu Paulo Dybala, na níž ovšem cílí i věhlasní titáni ze španělské La Ligy.

Každý budoucí obchod ovšem bude záviset na tom, zda se Arsenal kvalifikuje do příštího ročníku Ligy mistrů. Pakliže by anglická liga skončila právě tento týden, třináctinásobný mistr země by se do ní nedostal, protože ja na průběžné páté pozice, ze které se půjde jen do Evropské ligy.

Wenger zapřel potyčku. Sánchezovo zvláštní chování ale potvrdil