Janov se třepe na městské derby. Na Schicka se přijedou podívat skauti Chelsea i Dortmundu

Janov se třepe na městské derby. Na Schicka se přijedou podívat skauti Chelsea i Dortmundu

Jednadvacetiletý český reprezentant ve službách Sampdorie Patrik Schick je vážně v kurzu. Zájem o osobu exsparťanského útočníka s krátkou minulostí v Bohemians 1905 navíc neprojevují jen velké italské kluby na čele s Interem Milán, AS Řím či Fiorentinou, ale také další evropští giganti.

Tým trenéra Giampaola čeká o víkendu městské derby proti FC Janov a na duel se kvůli vytáhlému mladíkovi a nejgólovějšímu žolíkovi celé Serie A akreditovali skauti Chelsea i Borussie Dortmund.

Specializovaý server Sky Italia informaci o pozorovatelích potvrdil a současně dodal, že delegace Blues a BVB nebude zajímat pouze ofenzivní kolega Muriela či Škriniara, ale také jednadvacetiletý syn argentinského trenéra Atlétika Madrid Giovanni Simeone, jenž po štacích v River Plate a Banfieldu nyní obléká trikot Janova.

"Nabídky na Patrika jsou. A to nejenom z Itálie, jedná se i o jeden zajímavý klub z Francie," citoval deník Sport slova manažera Pavla Pasky. Že by šlo o Olympique Marseille, který zažívá pod novým majitelem opět dobré časy?

Krejčí dře jako mezek a vyplácí se mu to. Jeho agent už se bavil se špičkovými celky

V zimním přestupovém období měly přední italské celky nabízet za Schicka 15 milionů eur. "Za tyto peníze ho nechtějí uvolnit. A pokud mám mluvit za sebe, nepřeju si to ani já, protože Patrikův fotbalový vývoj není uzavřený. V tuto chvíli by mu změna mohla uškodit," pokračoval na webu iSport.cz hráčský agent na adresu fotbalisty, jenž skóroval i v minulém kole proti Zemanově Pescaře.

Před pár dny na povrch prosákla informace, že si chce Sampdoria pojistit svého střelce novou dohodu, jejiž součástí by byla klauzule dokonce na 40 milionů eur.