Mourinho lituje, že přišel do United pozdě. Pokusí se o nehrajícího Sanchese znovu v létě?

Mourinho lituje, že přišel do United pozdě. Pokusí se o nehrajícího Sanchese znovu v létě?

Když Renato Sanches v létě odcházel z Benfiky Lisabon do Bayernu Mnichov, který za něj zaplatil 35 milionů eur, určitě si představoval, že se na hřiště bude dostávat častěji. Devatenáctiletý záložník se v Německu zatím neusadil a už se spekuluje o jeho odchodu.

Bavorský gigant vyhrál v létě velkou bitvu o portugalský supertalent. Sanches ovšem pod italským trenérem Carlem Ancelottim chodí na hřiště sporadicky, v Bundeslize doposud nastoupil k 11 zápasům, přičemž odehrál jen 397 minut. Talentovaný střední záložník také stále čeká na první gól v novém působišti.

I přes zatím nesplněná očekávání ale hodlá Bayern svou letní posilu v týmu udržet. „Renato tady příští sezonu bude na sto procent. Neprodáme ho, ani ho nepošleme na hostování,“ vzkazuje jasně Ancelotti. Reaguje tak na opětovný zájem Manchesteru United, který se snažil Sanchese vehementně získat už před sezonou, ale nakonec mu ho vyfoukl právě Bayern.

„Přišel jsem pozdě. S Manchesterem United jsem podepsal v květnu, začali jsme jednat už týden předtím, ale už jsme byli mimo celý proces. Kdybych přišel dříve, bojoval bych o něj. United sledovali Renata hodněkrát a já snad ještě víckrát. Doma jsem sledoval hodně zápasů Benfiky a portugalské ligy, chlapce jsem časem poznal blíže,“ lituje Jose Mourinho promarněné šance na nákup Sanchese. Pokusí se o něj „The Special One“ znovu tohle léto?