Tři hattricky během sezony? V české lize se to povedlo jen jednou!

Vstřelit tři hattricky během jediné sezony v české nejvyšší fotbalové soutěži (nyní pod názvem ePojisteni.cz liga)? Není to nic nemožného! Sparťanský (dříve jablonecký) kanonýr David Lafata to totiž dokázal. David Lafata se obzvláště činil v sezoně 2010/11 na jablonecké Střelnici, kde během jarní části sezony zaznamenal hned tři hattricky! Pojďte se na jeho vydařený půlrok podívat společně s námi.

Jablonec – Liberec (3:0)

Podještědské derby koncem února 2011 dopadlo tehdy jednoznačně ve prospěch domácího Jablonce! Ten na domácím hřišti smetl liberecký Slovan snadno 3:0, přičemž o všechny branky se postaral kdo jiný než David Lafata. Skóre otevřel už během první minuty zápasu, znovu se pak ještě prosadil v 44. a 71. minutě.