Je Barca opravdu ve čtvrtfinále? Statisíce lidí podepisují petici, aby se duel opakoval

Zápas Barcelona-Paris Saint Germain (6:1) nabídl mnoho sporných momentů. Většina fanoušků fotbalu je toho názoru, že Barceloně rozhodčí záměrně pomohl. Požadují ale něco, co v historii fotbalu nemá obdoby.

Je Barca opravdu ve čtvrtfinále? Statisíce lidí podepisují petici, aby se duel opakoval

Osmifinálová odveta by se totiž mohla opakovat. To si alespoň přeje jeden fanoušek - Luis Melendo Olmedo. Ten zastává názoru, že rozhodčí Denis Aytekin záměrně poškodil pařížský tým a požaduje, aby se odveta odehrála znovu.

„Ahoj, jmenuji se Luis Melendo Olmedo a přeji si opakování zápasu Barcelona - PSG kvůli následujícím motivům, které vážně poškodily Paris Saint-Germain. Ty byly následkem špatného rozhodování německého arbitra Denize Aytekina, jenž svým řízením zápasu protěžoval Barcelonu. Z toho důvodu požaduji i zastavení jeho činnosti a přidávám důkazy pro ty, kdo mají zájem je vidět,“ uvedl Luis Melendo Olmedo na začátku petice.

Na tom stejném papíře pak autor vypsal třináct zásadních bodů, ve kterých Aytekin pochybil. Kromě "faulu" na Suaréze, za který byla odpískána penalta si také myslí, že Piqué, Neymar a Suaréz měli v utkání vidět červenou kartu. Prý měla být nařízena penalta i na druhé straně, když Mascherano fauloval Angela di Maríu.

Je velmi nepravděpodobné, že to UEFA schválí. Nicméně petici podepsalo už 117 tisíc lidí a toto číslo se stále navyšuje! V jednom bodě už ale UEFA Olmedovi vyhověla, arbitrovi Aytekinovi už činnost skutečně pozastavila.