Özil o budoucnosti v Arsenalu: Často je to jinak, než plánujete. Vše zůstává otevřené

Özil o budoucnosti v Arsenalu: Často je to jinak, než plánujete. Vše zůstává otevřené

Ve spojitosti s Arsenalem se v současnosti nejvíce řeší budoucnost tří jmen. Jde o Arséne Wengera, Alexise Sáncheze a Mesuta Özila. Oběma hráčům končí smlouva již za 15 měsíců a jednání o nových kontraktech stagnují.

Zatímco chilský rychlík s minulostí v Udinese či Barceloně pravděpodobně skutečně odejde, německý reprezentant, jenž přišel na Emirates Stadium z Realu Madrid, dal ještě fanouškům Kanonýrů naději...

"Cítím se tady jako doma," prozradil někdejší záložník Schalke 04 či Werderu Brémy, jenž si v nynější sezoně Premier League připsal pouhé čtyři asistence, což je oproti bilanci z minulého ročníku značný úpadek.

"Vždy jsem tvrdil, že jsem hráčem Arsenalu rád. Mám rád fanoušky, klub i město a společně s osobou manažera Arséna Wengera to byly hlavní důvody, proč jsem do Arsenalu přišel. Londýn je hodně zajímavé místo a umím si představit, že bych se zde po konci aktivní kariéry usadil. Částečně tady a částečně v Německu," pokračoval kolega Welbecka, Čecha, Bellerína a spol.

Na několikrát odložené rozhovory o nové dohodě ovšem stále nedošlo. "Ve fotbalovém životě se ale věci mění strašně rychle a často je všechno jinak, než si naplánujete. Proto nechci říkat, že je má budoucnost závislá na našem manažerovi. Vše zůstává otevřené. Ještě jsme s Arsenalem nejednali, aktuálně se chci soustředit na zbytek této sezóny," doplnil osmadvacetiletý středopolař, jenž je dvojnásobným vítězem FA Cupu.

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.