Na Emirates Stadium mají jediné přání: nahradit Wengera koučem, jenž vyhrál treble!

Všichni fanoušci Arsenalu řeší jedinou věc - co s Wengerem? Většina si ale přeje jeho odchod, vedení bylo ale zatím vždy proti. Podle britských médií se to ale změnilo a na Emirates Stadium by měl zavítat Luis Enrique.

Na Emirates Stadium mají jediné přání: nahradit Wengera koučem, jenž vyhrál treble!

Tento kouč působil ve více klubech, nejvíce se ale prosadil v Barceloně. Začínal v tamním béčku, posunul se ale o krok dál a nasedl na lavičku prvního týmu AS Řím. Jednu sezónu strávil také v Celtě Vigo, poté následoval návrat do katalánské metropole - a to rovnou do áčka.

V Barceloně začal výborně  - v první sezóně získal treble, vyhrál tedy ligu, pohár i Ligu mistrů v té stejné sezóně. I ta druhá sezóna byla výborná, vše kromě Ligy mistrů totiž jeho tým obhájil. Ta třetí se ale úplně snově nevyvýjí. V Lize mistrů měl opravdu na mále a dobře na tom není ani v La Lize, kde ztrácí na vedoucí celek, Real Madrid, dva body, Bílý balet má však jeden zápas k dobru. 

Přesto, že je Enrique ještě v boji o všechny tři trofeje, oznámil po prohře s Paris Saint-Germain (0:4) konec působení v Barceloně. Vyvolalo to tak dvojí dohady - to, kdo jej nahradí v Barceloně a to, na lavičku kterého klubu usedne poté.

A jeden zájemce se už ozval! A velmi vážný. Londýnský Arsenal. Wenger sice momentálně jedná o prodloužení smlouvy v Arsenalu, přesto se to ale pravděpodobně nedotáhne do konce a plán Gunners je jasný. V nejlepším případě ukrást Juventusu Massimiliana Allegriho, jako plán B ale bude získání Luise Enriqueho, jemuž stačí nabídnout smlouvu, proto se to jeví jako nejpravděpodobnější možná varianta. A fanoušci jsou pro...