Neymar vychvaluje Premier League. Který anglický klub jej uloví?

Neymar hraje v Barceloně a nemá důvod být nespokojený. Přesto však obdivuje anglickou ligu a netají, že by si zde rád zahrál. Jmenoval čtyři kluby, které má nejradši.

Neymar vychvaluje Premier League. Který anglický klub jej uloví?

La Liga nebo Premier League? Která liga je nejkvalitnější? Na tuto otázku nelze zcela jistě odpovědět, Neymar však obdivuje obě soutěže. V jedné hraje a o druhé sní. Sám je fanouškem Premier League.

"Chovám obrovský respekt k Manchesteru United, Chelsea, Arsenalu a Liverpoolu. To jsou týmy, které za každou cenu chtějí vyhrát," vyjádřil se Neymar.

Znamená to ale něco více? Chce si brazilská superstar anglickou nejvyšší soutěž vyzkoušet? Tak horké to momentálně nejspíše nebude. V roce 2015 totiž odmítl přestup do Manchesteru United. Tehdejší kouč Rudých ďáblů Louis van Gaal o něj usiloval, Neymara však neulovil. 

"Rád bych si někdy zahrál Premier League. Nemám však pocit, že je na to ta správná chvíle," prozradila barcelonská jedenáctka. "Jsou zde hlavně prvotřídní kouči - Mourinho, Guardiola, Klopp. Je to soutěž, která mě neskutečně baví a rád ji sleduji v televizi," prozradil olympijský vítěz.