Pápá, José! Manchester United v létě opět převezme Sir Alex Ferguson

Sen všech fanoušků Manchesteru United se stane skutečností. Legendární kouč Sir Alex Ferguson znovu usedne na lavičku Manchesteru United! Neradujte se však předčasně, fanoušci Rudých ďáblů...

Pápá, José! Manchester United v létě opět převezme Sir Alex Ferguson

Větu "Pápá, José," totiž současný trenér United José Mourinho neuslyší. Veleúspěšný Skot jej totiž nahradí na pouhé jedno utkání - na exhibici Michaela Carricka.

Právě za éry tohoto trenéra zažila anglická legenda největší úspěchy své kariéry. Několikrát zvedla nad hlavu pohár pro vítěze Premier League a doma má i medaili za vítězství v Lize mistrů.

Michael Carrick na tento zápas nominoval deset hráčů, kteří doplní jeho vlastní jedenáctku a jejich trenér bude právě Ferguson, který na lavičku United usedne naposledy. Proti komu nastoupí zatím nevíme.

Carrickova exhibice v čele s Fergusonem na lavičce se uskuteční čtvrtého července a bude to jediný zápas, kdy bude Josého Mourinha zaskakovat někdo jiný. Portugalskému kouči to ale jistě nevadí, sám Fergusona dříve obdivoval.

A co bude pro Red Devils možná ještě lepší? Dres Rudých ďáblů by znovu mohl obléci Cristiano Ronaldo, jehož Carrick s největší pravděpodobností nominuje. To ale prozatím potvrzené není...