Deschamps zešílel! Do reprezentace nepovolal hvězdy, o které stojí všechny evropské TOP kluby

Francie má opravdu velké množství světových hráčů. Může si však kouč Didier Deschamps dovolit nenominovat tyto hvězdy, které by utvořily silnou jedenáctku? Především nenominace Alexandra Lacazetta nenechává fanoušky Francie klidné...

Deschamps zešílel! Do reprezentace nepovolal hvězdy, o které stojí všechny evropské TOP kluby

Do nominace se totiž nevešel výborný brankář Crystal Palace Steve Mandanda, jenž dlouho střežil branku Marseille a pozvánky do repre dostával pravidelně. Pokud bychom chtěli vytvořit z těchto hráčů celou jedenáctku, Mandandovu bránu by střežila stoperská dvojice Mamadou Sakho a Raphael Varane, kterým by z pozice beka pomáhali Lucas Digne a Sebastien Corchia.

V případném systému 4-2-3-1 by jako defenzivní štíti hráli Morgan Schneiderlin a Tiemoue Bakayoko. Zatím se o hvězdy světového kalibru nejednalo, útok je ale několikrát silnější. Na kraji zálohy by totiž úřadovali mladí talenti Anthony Martial a Kingsley Coman, o které je zájem snad ve všech evropských klubech. Podhrotovým hráčem by byl již zmíněný snajpr Lyonu Alexandre Lacazette, jehož zanedbání nemohou fanoušci Francie pochopit.

Komplikovaný případ ale nastává v útoku. Karim Benzema je pravděpodobně stále nejlepším francouzským hroťákem, jeho chování se však nelíbí ani francouzským fanouškům, ani kouči Deschampsovi, proto se alespoň u něj dá pochopit to, že na sraz nepojede. U této jedenáctky na něj ale zapomenout nemůžeme.

Otazník ale visí nad Raphaelem Varanem, jenž není stoprocentně fit, proto by možná v plné síle nominovaný byl.

Všichni bychom si přáli, aby tato jedenáctka vyzvala nominované hráče, bohužel se toho však nedočkáme.

Nejlepší jedenáctka složená z hráčů, které Didier Deschamps nenominoval do francouzské reprezentace:

Steve Mandanda (Crystal Palace) - Lucas Digne (Barcelona), Mamadou Sakho (Crystal Palace, na host. z Liverpoolu), Raphael Varane (Real Madrid), Sebastien Corchia (Lille) - Tiemoue Bakayoko (Monako), Morgan Schneiderlin (Everton) - Anthony Martial (Manchester United), Alexandre Lacazette (Lyon), Kingsley Coman (Bayern, na host. z Juventusu) - Karim Benzema (Real Madrid)