Petrželovi je jasné, že se Hašek s Vlašimí budou chtít na Baník vyhecovat

Petrželovi je jasné, že se Hašek s Vlašimí budou chtít na Baník vyhecovat

Baníku Ostrava se v mezinárodní přestávce téměř vyprázdnila marodka. Navíc se z reprezentací vrátili Denis Granečný, Matěj Helešic i Robert Hrubý a celek trenéra Vlastimila Petržely tak mohl po devíti dnech opět trénovat kompletní.

S mužstvem z Bazalů už se před dalším kolem Fotbalové národní ligy připravují také Tomáš Hučko a Ondřej Chvěja.

Do kabiny však dorazil brazilský rychlík Dyjan Carlos De Azevedo, jenž kvůli operaci zánartní kůstky zůstává jediným nepoužitelným baníkovcem.

"Je to ještě na delší dobu, vypadá to, že ještě dva týdny budu muset chodit o berlích," smutnil webem fcb.cz citovaný kolega Zápotočného, Mičoly, Nerada, Jakubova a spol.

Bráchu bráchu už letos nepřestřílí aneb Těžká zkouška obou Škodů

V neděli půjde druhý tým tabulky na Vlašim, která disponuje několika mladými kmenovými hráči Sparty a na jejíž lavičce sedí Martin Hašek.

"Martina Haška jsem měl kdysi jako mladého kluka ještě v Liberci. Je mi jasné, že se na nás s Vlašimí budou chtít vyhecovat," uvedl bývalý stratég Zenitu Petrohrad, jenž bude chtít potvrdit vybojované body z půdy třetí Opavy...

"Doufám, že potvrdíme body z Opavy. V Opavě jsme zvládli jeden důležitý zápas, ale soutěž jde dále a vůbec nic není rozhodnuto. Věřím, že si to hráči uvědomují, už po utkání v Opavě jsme si to šatně zdůrazňovali," uzavřel Petržela, jehož slova vyšla na fcb.cz.