Supertalent Dortmundu promluvil: Chci hrát za Real Madrid!

Supertalent Dortmundu promluvil: Chci hrát za Real Madrid!

Po necelém roce v kádru Borussie Dortmund už mladičký útočník Emre Mor začíná mít zaječí úmysly. Talentovaný turecký reprezentant prozradil, že by si v budoucnu rád zahrál ve španělské LaLize, konkrétně touží po bílém dresu Realu Madrid.

Do Signal Iduna Parku zamířil devatenáctiletý hráč v červnu loňského roku. Od té doby se představil v patnácti zápasech v dresu BVB, ve kterých prokazoval, že ho čeká zářná budoucnost. Jestli se nakonec probojuje až mezi absolutní světovou špičku, ukáže teprve čas, nakročeno však jistě má.

„Dortmund je jedním z nejlepších týmů na světě. Moc jsem se toho tady za těch pár měsíců naučil,“ řekl Mor pro Hurriyet.

„Chtěl bych jednou hrát za Real Madrid, být opravdovou hvězdou. Největším snem je obléknout dres bílého baletu, i když vím, že zatím je na něco takového hodně brzy,“ pokračoval rodák z dánské Kodaně.

„Znám sám sebe. Myslím si, že bych ale zvládl hrát i za Barcelony. Kdy? Tak to zatím nevím,“ dodal Mor, který na svém kontě má už i jeden reprezentační gól, když se v pondělí trefil do sítě Moldávie ve svém jubilejním desátém startu za áčko.