Bayern dál skupuje nejlepší domácí talenty, Liverpoolu vyfoukl hvězdu Leverkusenu

Bayern dál skupuje nejlepší domácí talenty, Liverpoolu vyfoukl hvězdu Leverkusenu

Před pár dny ulovila velký německý talent Borussia Dortmund, když přetáhla z Gladbachu Mahmouda Dahouda. Hlavní rival BVB Bayern Mnichov ale taky očividně nezahálel a kontruje dohodou s Julianem Brandtem. Podle BILDu zaplatí bavorský gigant Bayeru Leverkusen za dvacetileté křídlo 30 milionů eur.

Jestli se přestup uskuteční tohle léto nebo až v roce 2018 list neví, nicméně pro Bayern by se jednalo už o druhou velice perspektivní tuzemskou posilu. Již dříve vedoucí tým Bundesligy dohodl transfer stopera Niklase Süleho z Hoffenheimu.

Tyto zatím ještě nepotvrzené spekulace jsou velkou ránou pro Liverpool. Manažer Jürgen Klopp po Brandtovi hodně toužil, pro anglický klub byl blonďatý mladík přestupový cíl číslo jedna. Jak se ale zdá, tak Bayern mu svým rychlým jednáním vypálil rybník.

Nicméně potenciální příchod talentovaného Brandta do Allianz Areny ještě zvýší už tak velkou konkurenci na křídelních pozicích týmu. Trenér Carlo Ancelotti tam má momentálně k dispozici Arjena Robbena, Francka Riberyho, Kingsleyho Comana, který má v klubu po dvouletém hostování z Juventusu zůstat, a Douglase Costu. A právě Brazilec by měl příchod nové posily odnést. Hráč není už letos spokojený s malým herním vytížením, a tak ho nejspíš klub nabídne k prodeji.