Bayern i Man. United ztrácely, římské derby rozhodlo o postupu Lazia

Úterní večer se nesl v pokračování zajímavých evropských soutěží. Tou první byla německá Bundesliga, kde jsme měli možnost vidět několik zajímavých výsledků. Mistrovský Bayern Mnichov sice nadále vede tabulku, ale Hoffenheim získal jeho skalp díky výhře 1:0. Dortmund roznesl před domácím publikem Hamburk 3:0. Mezi střelce se opět zapsal gabonský legionář Aubameyang. Stejným výsledkem vyhrály i Brémy nad Schalke. Tento zápas oku českého fanouška zcela jistě neunikl, neboť branku si připsal i obránce Gebre Selassie.

La Liga pokračovala třemi zápasy, jako první se představil Espanyol na půdě Bilbaa. Baskickou baštu uhájil především Aduriz, který se prosadil hned ve dvou případech během prvního poločasu.

Odvetné semifinále poháru Coppa Italia se neslo opět v římském duchu, neboť se proti sobě postavily AS a Lazio. Přestože prvně jmenovaný nakonec druhý zápas ovládl a vyhrál 3:2, v konečném součtu to nestačilo, neboť Lazio první duel vyhrálo 2:0. Ve finále se postaví vítězi zítřejšího klání Juventus - Neapol.

Premier League nenabídla v úterý střelecké hody, ale výsledky mohou významně ovlivnit konečný součet. Manchester United překvapivě remizoval na Old Trafford s Evertonem 1:1. Na trefu Jagielky dokázal odpovědět Ibrahimovič až v nastaveném čase druhého poločasu. Watford i v oslabení uhájil výhru 2:0 s West Brom. Dobře si vedou i Lišky, neboť před vlastním publikem uspěly se Sunderlandem 2:0. Sítě rozvlnil i tentokrát Jamie Vardy.