Arsenal dostane ještě jednu šanci. Pokud se příští sezona povede, Sanchez zůstane

Arsenal dostane ještě jednu šanci. Pokud se příští sezona povede, Sanchez zůstane

Všechno je, zdá se, nakonec jinak. Hlavní hvězda Arsenalu Alexis Sanchez je připraven podle zdrojů Daily Mirror v londýnském klubu zůstat i pro příští sezonu. Pokud se ovšem znovu nedostaví úspěch, chilský útočník už opravdu odejde.

A v takovém případě to bude Gunners pořádně bolet, protože Alexisovi končí smlouva právě na konci příští sezony a stane se z něj volný hráč. Navíc Arsenal nejenže ztratí svou hvězdu bez jakékoliv peněžní náhrady, ale dokonce ji ztratí ve prospěch rivala. S hráčem totiž koketuje Chelsea.

Sanchezovi se v Londýně líbí, jeho rodina se tam zabydlela, poté co před třemi lety přestoupil na Emirates Stadium za 30 milionů liber z Barcelony. V hlavním městě Anglie by tak 28letý forvard rád zůstal a jako jediná ideální možnost se nabízí odchod na Stamford Bridge.

V Arsenalu ale klidně může Sanchez zůstat ještě řadu let. Pokud klub ukáže přes léto ambice, výrazně posílí (nejnověji se píše o záložníkovi Leonu Goretzkovi ze Schalke) a bude se příští rok radovat z nějakého velkého úspěchu, tak podle všeho smlouvu prodlouží.