Chce jej celá Evropa, Mbappé má ale jasno. Kam zamíří?

Manchester United, Manchester City, Bayern Mnichov, Juventus. Všechny tyto kluby spojuje zájem o nadaného křídelníka Monaka Kyliana Mbappého. Ten ale sní o něčem úplně jiném...

Chce jej celá Evropa, Mbappé má ale jasno. Kam zamíří?

Mbappé je totiž velkým obdivovatelem Cristiana Ronalda a tím pádem i fanouškem Realu Madrid. A právě to je pro něj klub, za který by hrál nejradši.

I přes to, že je mladý, se vyjadřuje jako zkušený gladiátor. K zájmu těchto klubů se nevyjádřil, svůj sen o angažmá v Realu ale komentoval dost namyšleně. "Chci jít do Realu, protože tam hrají jen ti nejlepší," pochválil sebe i Real Madrid mladý Francouz.

Naneštěstí pro Mbappého ale Real o jeho služby nestojí tolik, jako třeba United. Zadarmo by ho Zidane asi vzal, utrácet velké peníze za mladý talent se ale Zizouovii podle jeho slov nevyplatí.

Obdivovatel portugalského kapitána z vítězného mistrovství Evropy však naději neztrácí. "Nikam nespěchám. Klidně zůstanu pár let v Monaku a až pak se upíšu Realu Madrid," pohřbil veškeré naděje jiných klubů ve snaze o jeho podepsání.

A pokud si udrží stálou výkonnost, nejspíše ani kouč Zidane se nebude bránit jeho angažování i přesto, že levný nebude.