Chce jej celá Evropa, Mbappé má ale jasno. Kam zamíří?

Chce jej celá Evropa, Mbappé má ale jasno. Kam zamíří?

Manchester United, Manchester City, Bayern Mnichov, Juventus. Všechny tyto kluby spojuje zájem o nadaného křídelníka Monaka Kyliana Mbappého. Ten ale sní o něčem úplně jiném...

Mbappé je totiž velkým obdivovatelem Cristiana Ronalda a tím pádem i fanouškem Realu Madrid. A právě to je pro něj klub, za který by hrál nejradši.

I přes to, že je mladý, se vyjadřuje jako zkušený gladiátor. K zájmu těchto klubů se nevyjádřil, svůj sen o angažmá v Realu ale komentoval dost namyšleně. "Chci jít do Realu, protože tam hrají jen ti nejlepší," pochválil sebe i Real Madrid mladý Francouz.

Naneštěstí pro Mbappého ale Real o jeho služby nestojí tolik, jako třeba United. Zadarmo by ho Zidane asi vzal, utrácet velké peníze za mladý talent se ale Zizouovii podle jeho slov nevyplatí.

Obdivovatel portugalského kapitána z vítězného mistrovství Evropy však naději neztrácí. "Nikam nespěchám. Klidně zůstanu pár let v Monaku a až pak se upíšu Realu Madrid," pohřbil veškeré naděje jiných klubů ve snaze o jeho podepsání.

A pokud si udrží stálou výkonnost, nejspíše ani kouč Zidane se nebude bránit jeho angažování i přesto, že levný nebude. 

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.