Rozzuřené hráče Bayernu zastavila na cestě za sudím Kassaiem až policie

Rozzlobení hráči Bayernu Mnichov si po úterním vyřazení z Ligy mistrů na madridském San Bernábeu vyhledali hlavního rozhodčího Viktora Kassaie.

Rozzuřené hráče Bayernu zastavila na cestě za sudím Kassaiem až policie

Bavorský gigant dokázal dostat po domácí porážce na španělské půdě sledovaný zápas do prodloužení, ovšem to bylo všechno. Mohla za to jak neprávem udělená červená karta pro Artura Vidala, tak gól do jeho sítě, jenž padl z ofsajdu.

Naštvaní fotbalisté bundesligového lídra se snažili konfrontovat s jednačtyřicetiletým Maďarem Kassaiem již v hráčském tunelu. Žurnalista Jose Luis Sánchez z periodika El Chiringuito pak informoval, že nejhlasitějšími protestujícími byli Robert Lewandowski, Arturo Vidal a Thiago Alcantara.

Zmíněné trio mohutně protestovalo zejména po závěrečném hvizdu. Věc se dokonce dostala až do takové fáze, že musela zasahovat policie a odtáhnout svěřence Carla Ancelottiho pryč od rozhodcovské šatny.

Svědci říkají, že když bylo několik členů Bayernu taženo zpět do své kabiny. V útrobách San Bernábeua bylo slyšet hlasité spílání a další urážky od členů mnichovského klubu. Madridská noc tedy byla na emoce velmi bohatá...

Lišky se loučily s LM remízou, Ronaldo pokořil Bayern až v prodloužení