Kdo stojí za vyřazením Barcelony? Tito dva muži!

Někdejší ikona Manchesteru United Rio Ferdinand ukázala na dva hráče, kteří stojí za vyřazením Barcelony od Juventusu ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Na Nou Campu už Katalánci nedokázali zopakovat zázrak jako proti PSG a po porážce 0:3 z Turína se s milionářskou soutěží rozloučili bezbrankovou remízou.

Kdo stojí za vyřazením Barcelony? Tito dva muži!

Zcela klíčovými muži dvojutkání, během kterého se španělský mistr nedokázal ani jednou střelecky prosadit, byli stopeři staré dámy Georgio Chiellini a Leonardo Bonucci. Defenzivní duo společně s krajními beky Alexem Sandrem a Dani Alvesem ofenzivu Barcy totálně vymazalo.

„Toto byly zápasy, ve kterém Juventusu obrana perfektně fungovala. Ukázaly se zkušenosti a touha po čistém kontu,“ řekl Ferdinand pro sportskeeda.com.

„Na hráčích Juventusu bylo vidět, jak si to užívají, měli sebevědomí a byli precizní. Chiellini spolu s Bonuccim vytvořili neprostupnou hráz, která si na Nou Campu došla pro čisté konto, ačkoli proti nim stálo ofenzivní trio Messi – Suárez – Neymar,“ žasl někdejší anglický reprezentant.

Není pochyb o tom, že Blaugranas disponují jedním z nejlepších útoků planety. I proto je úspěch turínských o to více dechberoucí. S napětím nyní může Pavel Nedvěd a spol. vyhlížet páteční los semifinále Ligy mistrů. Koho Juve vyfasuje?