Messi tlačí na vedení Barcy! Přeplatí Blaugranas 90 milionů liber, které nabízí United?

Na letošní sezonu nebudou fanoušci Barcelony vzpomínat v dobrém. Tedy pokud se jim nepodaří z prvního místa v lize vyštípat Real a obhájit mistrovský titul. Zatím to tak ale vůbec nevypadá. Navíc v létě se na Nou Campu budou dít věci. Tým opustí trenér Luis Enrique a k obměně by mělo dojít i v hráčské kabině. Koho by si třeba přála největší hvězda týmu Lionel Messi?

Messi tlačí na vedení Barcy! Přeplatí Blaugranas 90 milionů liber, které nabízí United?

 Argentinský reprezentant už vedení katalánského celku naznačil, jakým směrem by se měla ubírat letní přestupová politika. Jeden z nejlepších hráčů světa by chtěl, aby na Nou Camp přišel Antoine Griezmann z konkurenčního Atlétika Madrid.

To ale může být trošku problém. O šestadvacetiletého francouzského střelce se totiž hodně zajímá Manchester United, který je ochoten atletům vyplatit 90 milionů liber. Pokud by tedy měl španělský klub kývnout na nabídku velkého rivala, museli by Blaugranas pořádně přitlačit.

V kabině by měl Griezmannovi uvolnit místo Paco Alcacer, ale je otázka, kdo by mu ho uvolnil v sestavě. Ofenzivní trio Messi – Suárez – Neymar má prakticky monopol na základ a do zálohy se evropskému vicemistrovi určitě chtít nebude. Nabízí se uruguayský kanonýr, který už není nejmladší, přesto ve třiceti letech do starého železa ještě zdaleka nepatří.

Griezmann se netají tím, že by rád okusil novou výzvu a rád by zamířil do jednoho z top velkoklubů. Manchester United i Barcelony tyto požadavky splňují.

Třaskavá otázka byla zodpovězena. Ronaldo bude lepší než Messi!