Piqué znovu provokuje Real: Musí je to bolet, když vidí fanoušky Barcelony

Třicetiletý katalánský stoper Gerard Piqué se zdá být nepoučitelný a z nynějšího kádru Barcelony je suverénně nejčastějším provokatérem konkurenčního Realu Madrid.

Piqué znovu provokuje Real: Musí je to bolet, když vidí fanoušky Barcelony

Zatím naposledy se tak stalo pár dní před dalším El Clásikem, ve kterém potřebuje obhájce titulu v La Lize vyhrát, neboť aktuálně ztrácí na vedoucí Los Blancos ze druhého místa tři body a mají o jeden zápas více.

Někdejší bek Manchesteru United se znovu projevil na Twitteru, prostřednictvím něhož uvedl, že jsou fanoušci Barcelony neporovnatelně lepší, než příznivci Realu Madrid.

Co ho k tomu vedlo? Zatímco Barca ve čtvrtfinále Ligy mistrů vypadla s Juventusem, diváci na tribunách žádnou velkou hořkost neprojevovali a svým hvězdám aplaudovali.

Na Camp Nou i San Bernábeu. Tři nejvýznamnější přestupy ze Sevilly?

To Real sice přes Bayern Mnichov do semifinále po prodloužení postoupil, ale kritice se nevyhnul a na San Bernábeu se dokonce pískalo. A to dokonce i na Cristiana Ronada, který se přitom v onom dvojzápase s bavorským titánem blýskl pěti přesnými zásahy.

"Musí je to bolet, když vidí, že fanoušci na Camp Nou děkují svému mužstvu, i když se nepostoupilo. Oni jdou dále, ale jsou kritizovaní," rýpl si dlouholetý španělský reprezentant do tábora úhlavního nepřítele.

Kolega Iniesty, Messiho, Rakitiče a spol. zmiňuje na sociálních sítíchjedenáctinásobného šampiona Ligy mistrů. Není to až tak dávno, co Pérezův klub obvinil z toho, že mu nadržují rozhodčí. To si však nenechal líbit kapitán Realu Sergio Ramos, jenž mu vzkázal jediné - ať si vzpomene na nedávné osmifinále Ligy mistrů proti Paris Saint-Germain.