Barcelonským hráčům se nelíbí, že chce klub koupit portugalského beka z Valencie

Barcelonským hráčům se nelíbí, že chce klub koupit portugalského beka z Valencie

Několik hráčů barcelonského áčka je proti budoucímu přestupu zadáka Joaa Cancela z Valencie na katalánský Camp Nou.

"Rada starších" není příliš šťastná, když se přiblížil transfer portugalského reprezentanta, jenž hraje na pozici pravého beka, právě do kádru úřadujícího šampiona La Ligy.

Sportovní ředitel vyřazeného čtvrtfinalisty Ligy mistrů Robert Fernandez v posledních letech vybudoval s Netopýry z Mestally silné vztahy a zatím ne až tak zkušený Cancelo měl být další letní vlaštovkou směřující z klubu do klubu.

Loni v létě takto mimochodem přestoupil třiadvacetiletý útočník Paco Alcácer a také se to v barcelonském kádru nesetkalo s vlídným přijetím. To vše i přesto, že čtyři vystoupení mezi jedenácti vyvolenými podtrhl čtyřmi přesnými zásahy.

Messi tlačí na vedení Barcy! Přeplatí Blaugranas 90 milionů liber, které nabízí United?

Don Balon napsal, že fotbalisté prostřednictvím svých manažerů dali vrchnímu vyjednavači Fernandezovi jasně najevo, že s takovým krokem nesouhlasí.

Ti, kteří nejsou spokojeni s vývojem situaci, nemají nic proti charakteru samotného Cancela, ovšem trvají na tom, aby se katalánský titán soustředil pouze na podpisy hráčů, kteří dokáží zvednout kvality prvního týmu okamžitě.

Dvaadvacetiletý portugalský bek s minulostí v Benfice Lisabon, jehož si jeho nynější klub pořídil za 15 milionů eur, si v této sezoně Primera Divsión sice připsal již jednatřicet startů, čímž překonal svou debutovou sezonu ve Španělska, ovšem ne všechny byly v základní sestavě (24).

V barcelonské kabině údajně nemají Portugalci příliš dobré renomé. Mistr Evropy André Gomes přišel z Valencie jakožto velká posila loňského léta také, stál 35 milionů eur, ovšem pouhá jedna trefa a častá úloha žolíka z něj dělají mírné zklamání ročníku 2016/2017.

Před lety mimochodem koupila Barcelona z Valencie i Davida Villu, Jordi Albu či Jérémyo Mathieua.

Piqué znovu provokuje Real: Musí je to bolet, když vidí fanoušky Barcelony