Ideální posila pro Barcelonu? Prý Eriksen!

Bývalý trenér Ajaxu Amsterdam či Interu Milán Frank de Boer je přesvědčen o tom, že dánský reprezentační záložník ve službách Tottenhamu Hotspur je schopen hrát na katalánském Camp Nou.

Ideální posila pro Barcelonu? Prý Eriksen!

Někdejší hráč amsterdamského obra, jenž už působí v Premier League několik let, byl spojován s úřadujícím vítězem La Ligy tento týden.

"Domnívám se, že může mít skvělou kariéru" uvedl v interview pro Ekstra Bladet někdejší bek slavných Blaugranas De Boer, který je po svém předčasném konci na stadionu Giuseppe Meazzy bez práce.

"Nejprve Ajax, pak Tottenhem a poté nejvyšší úroveň," pokračoval šestačtyřicetiletý Nizozemec ohledně pětadvacetiletého borce z White Hart Lane.

"Myslím, že je připraven přeřadit na vyšší stupeň. Má všechno, co musí hrát Barcelony mít. Přehled, pracovní morálku a dobrou techniku, že to umí oběma nohama," uzavřel svůj chvalozpěv De Boer, jenž nastoupil za Oranjes ke 112 mezinárodním vystoupením.

Kromě autora sedmi ligových gólů a dvanácti asistencí, v čemž je v celé lize úspěšnější pouze Kevin de Bruyne, jsou s letním odchodem z kádru Spurs spojováni také Kane, Alli nebo Lloris.

Dele Alli vyvolal spoustu emocí. Že by Xavi pracoval pro Manchester City?