Šachy v Atleticu! Hráč má být prodán do Barcy, chce však do Realu

Šachy v Atleticu! Hráč má být prodán do Barcy, chce však do Realu

Mezi španělskou velkou trojicí (Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid) probíhají takové šachy, jako ještě nikdy! A ještě k tomu všemu se k tomu plete jiný španělský klub - Deportivo Alaves...

Jedná se o levého beka Atletica Madrid Thea Hernandéze. Ten je sice kmenovým hráčem Atletů, letos však hostuje v Deportivu Alaves a náramně se mu daří. Jen pro ujasnění, nepleťte si ho z Lucasem Hernandézem, jenž proti Realu v Lize mistrů na postu krajního obránce pouze suploval, jinak je to stoper. Jeden ze čtyř synů Zidana se také jmenuje Theo, ten ale nosí příjmení Fernandéz po matce. Ještě k tomu všemu, Atleti Lucas a Theo jsou bratři!

A Theo v Alavesu předvádí takové výkony, že si jej všimly oba dva giganti - Real a Barcelona. A vzhledem k síle na kraji obrany jej Atletico za každou sezónu nebude chtět udržet, nýbrž z něj utržit velký balík peněz. 

A právě to rozhodne. A více peněz nabídla právě Barcelona, která by jej ráda "přeorientovala" na pravou stranu obrany, vidí v něm potencionální náhradu za Daniho Alvese. Jenže problém je v hráči.

"Nechci hrát za Barcelonu, rád bych přestoupil do Realu," prozradil Theo Hernandez. Tím zamotal celou situaci a značně uškodil Barceloně. Ta jej totiž nejspíš nezíská a bude na Realu a Atleticu, jestli se spolu dohodnou. Jedno je však velmi pravděpodobné - Theo si příští sezónu zahraje za jeden z madridských gigantů, nevíme však zatím za který. 

V případě, že by zvolil Bílý balet, by to nebyl jediný transfer mezi těmito kluby. Nezapomínejme, že i hvězdní útočníci Alvaro Morata a Raúl González mají červenobílou minulost, pravý bek Juanfran zase dříve hrával za Baleťáky.