Pepe oznámil Ronaldovi, kam přestoupí a svého krajana tím potěšil...

Velezkušený portugalský stoper Pepe oznámil svému dlouholetému spoluhráči z klubu i národního mužstva Cristianu Ronaldovi, kde hodlá hrát v příštím soutěžním ročníku 2017/2018.

Pepe oznámil Ronaldovi, kam přestoupí a svého krajana tím potěšil...

Důrazný zadák už má na madridské San Bernábeu smlouvu už jen do 30. června a navzdory lukrativním nabídkám z čínské Super League hodlá setrvat na Starém kontinentu.

Médium El Larguero tvrdí, že defenzivně laděný svěřenec Zinedina Zidana, jenž patří Realu téměř deset let, už svému blízkému příteli CR7 povědě, že je připraven podepsat kontrakt v paříském Parku princů, kde je doma PSG.

Nejlepší střelec v historii Ligy mistrů je s dotyčným rozhodnutím spokojen, neboť to mimo jiné znamená i to, že jeho spoluhráč bude chtít zůstat v portugalské reprezetaci, jíž může pomoci v roce 2018 na světovém šampionátu v Rusku.

Čtyřiatřicetiletý bek s minulostí v Portu, jenž stihl v letošní sezoně La Ligy jen 13 startů, se přitom mohl bez problémů odebrat na Dálný východ, kde moh brát dovjnásobné peníze. Ambice a úroveň však u mistra Evropy z loňského roku porazily pohádkové peníze.

Griezmann a Real? Logické poznatky, proč by měl dát košem v létě Manchesteru United