Schick v Janově odmítl návrh nové smlouvy. Co mu nevoní?

Že by první velký zvrat v italském příběhu Patrika Schicka? Český reprezentant do jednadvaceti let podle italského listu Gazzetta dello Sport odmítl nabídku nového kontraktu od vedení Sampdorie Janov.

Schick v Janově odmítl návrh nové smlouvy. Co mu nevoní?

Bývalý hráč Sparty či Bohemians 1905 si hodlá ponechat prostor pro případné vyjednání o přestupu na konci aktuálního soutěžního ročníku.

Nynější dohoda váže perspektivního Schicka k janovskému klubu do roku 2020 a klauzule na uvolnění má dosahovat výše 25 milionů eur.

Aktuálně desátý celek Serie A si chtěl svůj ofenzivní poklad a jeden z objevů ročníku pojistit a do nového kontraktu mu zabudovat novou výstupní klauzuli ve výši 40 milionů eur, což je zhruba 1,1 miliardy korun.

Lüftner se v Edenu zdrží jen půl roku a zahraničí volá. Kolik na něm Slavia vydělá?

Jak informoval hráčův agent Pavel Paska, Schick by se pokračování v Sampdorii nebránil, ovšem výsledná hodnota klauzule se mu nepozdává.

K tomuto datu skóroval Schick za tým ze Stadio Comunale Luigi Ferraris třináctkrát. Jedenáctkrát v Serii A a dvakrát v Coppa Italia.

Pokud jde o nápadníky, mediálně byly v posledních týdnech zmíněny značky Arsenal, Chelsea, Inter Milán nebo Juventus Turín, který by ho bral i společně se slovenským defenzivním specialistou Milanem Škriniarem.

Poslední místenka v Premier League: Kalas, Pudil, nebo Stam?