Odegaard zpět na San Bernabéu? Krajně nepravděpodobné!

Odegaard zpět na San Bernabéu? Krajně nepravděpodobné!

Zázračné dítě Realu Madrid Martin Odegaard se ne a ne dostat do formy, která ho katapultovala až na San Bernabéu. Na hostování v nizozemském Heerenveenu však nepodává výkony, které odpovídají pověsti, jež ho předchází. Místo toho se musí prát o základní sestavu a předpoklady, kvůli kterým si ho Real vybral, zdaleka nenaplňuje. I proto je jeho návrat do Madridu krajně nepravděpodobný.

Norský supertalent přišel do Heerenveenu v lednu na osmnáctiměsíční hostování, ale v Abe Lenstra Stadion to zatím zdaleka není ono. Ve třinácti zápasech Eredivisie se ani jednou střelecky neprosadil a marně se snaží udržet v základní sestavě.

Vedení Realu má možnosti si osmnáctiletého mladíka v létě stáhnout, ale vzhledem k tomu, jakými výkony se prezentuje, je to krajně nepravděpodobné. Místo toho si pobyt v Nizozemsku prodlouží a dodrží plánovaných 18 měsíců.

„Plán je, že zůstanu v Heerenveenu i v příští sezoně,“ řekl mladík pro Omrop Fryslan a potvrdil, že existuje možnost jeho návratu do Realu, ale v tuto chvíli to není aktuální.

„Spíš to vypadá na Nizozemsko, kde bych měl získávat další zkušenosti. Nečekal jsem, že to bude jednoduché. Musím se s tím porvat a ukázat, co ve mně je,“ dodal.