Real vzkázal na rudou stranu Manchesteru, za kolik je k dispozici Bale...

Obhájci Ligy mistrů sídlící na madridském San Bernábeu informovali Manchester United, za kolik budou letos v létě ochotni uvolnit velšského reprezentanta Garetha Balea.

Real vzkázal na rudou stranu Manchesteru, za kolik je k dispozici Bale...

Pakliže bývalá hvězda Tottenhamu Hotspur skutečně opustí La Ligu a vrátí se zpět do Premier League, bude to za cenu, jež překoná dosavadní světový rekord.

Baleův agent Jonathan Barnett má být podle El Mundo Deportivo v přímém spojení se šéfem Rudých ďáblů José Mourinhem, který si moc přeje jeho letní návrat na ostrovy. A o spolupráci s ním stojí i samotný rychlonohý fotbalista.

Španělský list navíc hlásí, že první muž Bílého baletu Florentino Pérez jasně deklaroval, že dvacetinásobný šampion Anglie může dostat to, co chce.

United však budou muset sáhnout hluboko do kapes. Prezident Realu zasedne k vyjednávacímu stolu jen v případě, že z Británie přiletí do Španělska nabídka v minimální výši 120 milionů eur.

Pérez je navíc ochoten diskutovat o současném ofenziním kolegovi Ronalda, Benzemy, Moraty a spol. nezávisle na jakékoli očekávané dohodě s renomovaným španělským brankářem Davidem de Geou. K žádné výměně "kusu za kus" tedy nedojde.