Prozrazeno: James veřejně potvrdil to, že míří na Old Trafford

Známý špílmachr ve službách Los Blancos ze San Bernábeua James Rodríguez se chystá oznámit podpis Manchesteru United již tento týden.

Prozrazeno: James veřejně potvrdil to, že míří na Old Trafford

Kolumbijské mediální zdroje v minulém týdnu informovaly o tom, že bývalý playmaker Monaka či Porta souhlasil s nabízenými podmínkami, které mu předložili Rudí ďáblové.

A v éteru Radia Caracol zaznělo, že dohoda bude zveřejněna na konci tohoto týdne společně s ukončením letošní sezony Primera División.

Real nechce oznámit prodej, dokud ročník neskončí úplně a to se stane až po finále Ligy mistrů, které se uskuteční 3. června ve velšském Cardiffu.

Sám zářivý účastník mistrovství světa 2014 však nikoho nemlžil a připravuje se na další fázi své kariéry. Transfer "upekl" jeho agent Jorge Mendes, který úzce spolupracuje jak se samotným hráčem, tak s manažerem United José Mourinhem.

Plánované načasování onoho oznámení navíc naznačuje, že nynější ofenzivně laděný spoluhráč Modriče, Ronalda, Ramose a spol. nepožaduje, aby se dvacetinásobný anglický šampion kvalifikoval do Ligy mistrů. O tom se totiž rozhodne teprve ve finále Evropské ligy proti Ajaxu.

Arsenal informoval Barcu, které 2 hráče má zahrnout do obchodu s Bellerínem