Zapomeňte na Dybalu, přiveďte Silvu, lobuje CR7 za svého krajana u Péreze

Dvaatřicetiletý Cristiano Ronaldo pokračoval v lobování u prezidenta Los Blancos Florentina Péreze. Důvodem je případný nákup jeho spoluhráče z portugalského národního mužstva André Silvy.

Zapomeňte na Dybalu, přiveďte Silvu, lobuje CR7 za svého krajana u Péreze

Real bude na letním trhu hledat novou ofenzivní sílu a v hledáčku má právě i vycházející hvězdu Porta, kde hraje po boku Ikera Casillase, Alexe Tellese, Rúbena Nevese, Yacine Brahimiho či Ólivera Torrese.

Hlavním cílem prezidenta finalisty Ligy mistrů je mladý Argentinecc Paulo Dybala, nicméně ten se zdá být s novou smlouvou v kapse nepolapitelný a když už, byly by to obří náklady. Dohoda již v létě 2017 je tak notně nepravděpodobná.

CR7, jehož vliv na madridskou kabinu je nesporný, také tlačí na Péreze, aby se do španělské metropole pokusil přivézt perspektivní klenot, který v této sezoně září na Estadio Do Dragao.

Bývalý hráč Sportingu či Manchesteru United měl svému šéfovi sdělit, že si myslí, že bude nynější svěřenec kouče Nuna Espirita Santa s desítkou na zádech lepší volbou a ujistil ho, že bude s o jedenáct let mladším krajanem osobně pracovat, aby na San Bernábeu uspěl.

Jednadvacetiletý útočník hraje portugalskou nejvyšší soutěž Primeira Ligu druhým rokem. Během dosavadních 40 startů za áčko Draků skóroval sedmnáctkrát.

Navas v Realu dohrál a co Neymar s Allim?