Barca se smiřuje s tím, že Paříž prodá Marquinhose jinému gigantovi...

Barca se smiřuje s tím, že Paříž prodá Marquinhose jinému gigantovi...

Barcelonské vedení je přesvědčeno o tom, že mladý obránce ve službách Paris Saint-Germain Marquinhos se chystá vstoupit do řad Rudých Ďáblů z Old Trafford.

Třiadvacetiletý brazilský reprezentant je přitom dlouhodobým cílem katalánského titána. Španělský list Sport ovšem hlásí, že se úřadující mistr La Ligy pomalu smiřuje s tím, že bude bývalý bek AS Řím s minulostí v Corinthians prodán Manchesteru United.

Vztah mezi Barcelonou a Paříží není na diplomatickém poli zrovna ideální. Francouzský obr z Parku princů jednoduše se zaměstnavatelem Rakitiče, Iniesty, Piquého a spol. nechce obchodovat.

Představitelé PSG jsou na své barcelonské protějšky naštvaní, protože se španělští funkcionáři v minulosti pokoušeli přivést současného svěřence trenéra Unaie Emeryho bez jejich vědomí a svolení.

Výsledek je teddy taový, že respektovaný obránce se má během léta přestěhovat na ostrovy. Report hovoří o tom, že by se tak mělo stát za sumu dosahující výše 60 milionů eur.

Když Paříž Marquinhose v létě 2013 kupovala, do věčného města za něj poslala 31,5 milionů eur. Aktuální cena je po překročení 100 startů v Ligue1 téměř dvojnásobná.

Nejlepší 2 brankáři letošní Eredivisie? Hledejte je v Amsterdamu a Rotterdamu

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.