Modrič motorem nového AC Milán? Na San Siru o tom sní...

Nový majitelé spícího obra z milánského San Sira připravují překvapivou nabídku na renomovaného chorvatského reprezentanta Luku Modriče.

Modrič motorem nového AC Milán? Na San Siru o tom sní...

Předseda představenstva AC Milán Yonghong Li vidí v bývalé hvězdě Dinama Záhřeb či Tottenhau Hotspur hráče, kolem něhož by se mohl v hlavním městě italské módy vybudovat nový projekt.

Jednatřicetiletý Modrič bude po sezoně přemýšlet o své budoucnosti a pakliže jeho zaměstnavatel ze San Bernábeua obhájí příští měsíc triumf v Lize mistrů, mohl by mít pokušení vyzkoušet novou výzvu. Tím spíš, že v Serii A ještě nikdy nepůsobil a Realu paří již pět let.

Don Balon hlásí, že jsou Rossoneri v kontaktu s agentem Modriče, který už tak o jejich zájmu ví. Pokud by však nynější kolega Ramose, Ronalda, Benzemy a spol. naznačil touhu jít dál, milánský klub by určitě nebyl jediným zájemcem a naopak by čelil silné konkurenci...

Kupříkladu italský stratég na lavičce Bayernu Mnichov Carlo Ancelotti, jenž už s ním pracoval v Madridu, považuje ostříleného středopolaře za dokonalou náhradu Španěla Xabiho Alonsa, jenž se rozhodl skončit.

KUCKA A DALŠÍ DVA HRÁČI MAJÍ BÝT OBĚTOVÁNI PRO VYŠŠÍ ÚČELY. O KOHO VEDENÍ AC TAK STOJÍ?