Jak to vypadá s návratem Koubka? Jednička Sparty už myslí na národní tým

Sparta má před sebou v sobotu domácí duel s Hradcem Králové, v jehož trikotu si udělala jméno aktuálně zraněná letenská jednička Tomáš Koubek.

Jak to vypadá s návratem Koubka? Jednička Sparty už myslí na národní tým

Ač bývalý Votrok s krátkou minulostí ve Slovanu Liberec do hry nezasáhne, střet s východočeským celkem vyhlíží s o něco větším zaujetím než zbytek Radova kádru...

"Speciální zápas to pořád je, ale tím, že nehraju, to nijak zvlášť prožívat nebudu. Na druhou stranu pozoruju, že na tribuně nebo z lavičky to člověk prožívá daleko víc a je mnohem nervóznější," uvedl v interview pro sparta.cz kolega Bičíka, Holka, Mazucha a spol.

Soupeř Sparty by se mohl do FNL poroučet již v sobotu. Stačilo by k tomu, aby nevyhrál v Generali aréně a celky Bohemians a Jihlava naopak v souběžně hraných kláních uspěly...

V Česku vedou fotbal, hokej a tenis

"Pořád je sleduju. Dostali se pod takovou deku a nevěděli, jak z toho ven. Sice vyhráli ve Zlíně, ale pak se jen trápili. Věřím ale, že to zvládnou, i když se musejí spoléhat na ostatní týmy. U nás musejí bodovat, ale to samozřejmě nebude jednoduché. Jejich situace je hodně složitá a pochopitelně by mě mrzelo, kdyby sestoupili. Mám tam spoustu kamarádů, se kterými jsem v životě něco prošel. Oni sice ten koloběh znají, ale pád do druhé ligy je vždy bolestivý. Tak jako tak, není to věc, kterou by se mělo začít řešit tři kola před koncem," pokračoval na oficiálním webu svého zaměstnavatele Koubek.

A jak to vypadá s jeho návratem do hry, z níž ho vyřadilo zranění palce na ruce? Už několik dní trénuje bez úlev. "Uvidíme, jestli ještě dostanu šanci. Ještě nás čeká nároďák, tam bych rád jel, ale uvidíme, jak to dopadne," uzavřel strážce svatyně, jenž se ve slavném "S" připravuje pod vedením bývalého gólmana Anderlechtu Brusel Daniela Zítky.