Nejlepší hráč sparťanské sezony, před nímž se sklonil i Lafata?

OBSAHUJE VIDEO

Letenská kabina si zvolila nejlepšího klubového hráče sezony 2016/2017? S velkým přehledem se jím stal jednadvacetiletý ruský obránce Vjačeslav Karavajev.

Nejlepší hráč sparťanské sezony, před nímž se sklonil i Lafata?

Bývalý fotbalista CSKA Moskva, Dukly či Jablonce byl individuálně oceněn hned ve své premiérové sezoně ve slavném "S" a navíc se stal prvním zahraničním fotbalistou, jemuž se ve Spartě něco takového podařilo.

K tomuto datu si Karavajev připsal 3 branky a 8 asistencí, což ocenil i jeho spoluhráč Tomáš Koubek. "I v zápasech, ve kterých se nám nedařilo, byl motor týmu," pronesl na webu sparta.bz gólman s minulostí v Hradci Králové či Liberci.

Sparťanský klenot Frýdek: Chci být lepší než táta s bráchou!

Svůj hlas dali bekovi také Rosický, Holzer, Sáček, Šural a další. Celkem jej anketně podpořilo 16 sparťanů a on tak mohl zastínit druhého muže pořadí Davida Lafatu, jenž stále bojuje s Milanem Škodou o korunu pro střeleckého krále.

"Mám velkou radost, že mě kluci vybrali. Jsem moc rád a chci dál na hřišti ukazovat, co umím. Měl jsem špatné zápasy i dobré zápasy. Doufám, že těch dobrých bude v příští sezoně víc," doplnil samotný defenzivně laděný svěřenec kouče Petra Rady, jenž v doznívajícím ročníku odehrál 35 soutěžních zápasů.