Griezmann věští. Kdo vyhraje Ligu mistrů a Zlatý míč? Na CR7 zapomeňte...

Liga mistrů vždy dost výrazně promluví o tom, kdo vyhraje Zlatý míč. To ví i Antoine Griezmann. Ten ale favorizuje na úkor Cristiana Ronalda italský Juventus s Gigi Buffonem!

Griezmann věští. Kdo vyhraje Ligu mistrů a Zlatý míč? Na CR7 zapomeňte...

Cristiano Ronaldo měl špatný úvod sezóny, v posledních zápasech ale ukazuje, že ho nemůžeme odepisovat - nikdy. Pěti góly vyřadil z Ligy mistrů Bayern a třemi brankami Atletico. Pálí mu to i v La Lize, kde Seville a Celtě dal dohromady čtyři góly za poslední dva zápasy.

To Gianluigi Buffon podává po celou svoji kariéru takřka konstantní výkony, nikdy není mimo formu, na druhou stranu ale nikdy nemá zvlášť výjimečnou sezónu. Když se daří Juventusu, daří se i jemu. A to je i případ letošní ho ročníku.

Juve nedávno oslavilo vítězství v poháru a na 99% získá i italskou ligu. Od treblu je tedy dělí jedno finále proti Realu, jemuž k vítězství v La Lize stačí bod ve finálovém utkání v Malaze. 

Ve Zlatém míči tak tedy mezi těmito dvěma giganty pravděpodobně rozhodne i finále Ligy mistrů. A Griezmann favorizuje spíše Starou dámu! "Juventus vyhraje Ligu mistrů a potom Buffon získá Zlatý míč," prozradil nedávno vyřazený Griezmann. Nezapomínejme však na Messiho, který má i přes neúspěch v Lize mistrů stále šanci na nejprestižnější individuální trofej.