Vardy na odchodu z Leicesteru! Chce jej finalista Ligy mistrů!

Jamie Vardy loni prožíval snovou sezónu, ta je ale pryč. S Leicesterem skončil v polovině tabulky a chtěl by jít za lepším. A překvapivě o něj jeden z dvou nejlepších týmů v Evropě - Real Madrid.

Vardy na odchodu z Leicesteru! Chce jej finalista Ligy mistrů!

Ten totiž v útoku řeší problémy. Téměř jistě odejde jeden z dvojice Karim Benzema a Alvaro Morata, ten druhý se stane jedničkou v útoku. Nejlepší týmy ale potřebují konkurenci na všech postech a tu by měl tvořit právě Vardy.

Bílý balet chce totiž využít toho, že Vardy má většinu kariéry za sebou a nevyžaduje tolik herních minut. Dalším plusem pro Real je i to, že je Vardy světový fotbalový pojem a že by vydělal na prodeji jeho dresů.

Výhodné to bylo i pro Vardyho. Ten už má totiž nejlepší fotbalové roky za sebou, chybí mu však nějaké trofeje, hlavně tedy Liga mistrů, které by v Realu s největší pravděpodobností vyhrával. Polepšil by si jistě i finančně. 

A klapnout by to mohlo i proto, že Leicester se odchodu hvězdného útočníka nebrání. A to vzhledem k faktu, že Real za něj neváhá vyplatit 40 milionů euro i přesto, že Vardy není nejmladší.