Real nabízel 120 milionů eur, ale neuspěl!

Real nabízel 120 milionů eur, ale neuspěl!

Odmítnout 120 milionů eur za jediného hráče? Proč ne, řekli si v Monaku a dali košem Realu Madrid. Bílý balet se rozhodl o 15 milionů eur pokořit rekordní transfer Paula Pogby a chtěl získat talentovaného útočníka Kyliana Mpbappého, ale nepochodil.

Vedení knížecího celku dalo jasně najevo, že nehodlá svůj klenot v létě prodávat, alespoň ne za 120 milionů eur. Vzhledem k výkonům, které v letošní sezoně podával, je ale dost možné, že do Monaka přilétne ještě zajímavější nabídka. Šéf klubu Vasilyev se ale nechal slyšet, že hodlá udělat vše pro to, aby mladík v Monaku ještě minimálně jednu sezonu zůstal.

V současné době působí na hrotu útoku Realu Karim Benzema, ale o jeho dalším osudu na San Bernabéu se už dost dlouho spekuluje. Je to především kvůli nevyrovnanosti výkonů ve velkých zápasech. Jednou dokáže francouzský střelec zahrát velmi dobře, pak je to bída.

Nouzi o práci by ale Benzema neměl. O jeho služby již projevily zájem takové kluby jako Chelsea, Juventus, kde mimo jiné působí jeho někdejší parťák z Realu Gonzálo Higuaín, PSG a ozvaly se i z Číny.

Zidane se netají velkým obdivem k Mbappému, který měl do Realu nakročeno již v roce 2013, ale tehdy jeho transfer nedopadl. Dost možná k jeho štěstí, protože nyní se vypracoval ve vynikajícího útočníka. V dresu Monaka dal letos ve 44 zápasech 26 branek a mohl se radovat z mistrovského titulu.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.