Šok ohledně případu Vinicia! Real prý nepodal nejlepší ponuku, přesto jej získal. Kdo nabízel víc?

Šok ohledně případu Vinicia! Real prý nepodal nejlepší ponuku, přesto jej získal. Kdo nabízel víc?

Real Madrid "přeplatil" Brazilce Vinicia Juniora, když za něj musel zaplatit 45 milionů euro. Jeden klub ale nabízel více, a to katalánská Barcelona. Mladík dal ale partě okolo Messiho košem!

Nečekejme ale, že by šestnáctiletý "nový Neymar" nastupoval za Bílý balet nebo Barcelonu v příští sezóně jako hráč základní sestavy. Vítěz tohoto "minisouboje" Real Madrid jej koupil s tím, že se hráč k A-týmu připojí až v létě 2019. 

A proč je vítěz tohoto minisouboje právě současný mistr La Ligy? Rozhodl se sám hráč. A to i přesto, že jej Flamengo přemlouvalo, aby zvolil Barcu. Jeho současný klub jej logicky lanařil do Katalánska proto, že za něj Barca dala lepší nabídku.

"Barca za něj nabídla více peněz, ale Vinicius jejich nabídku odmítl. Věřil totiž, že má Real Madrid větší potenciál do budoucna," nechal se slyšet hráčův agent.

Na povrch také unikly informace, že za přestup nabízela Barca dokonce 60 milionů euro. Tedy o třetinu částky, kterou zaplatil Real, více. Hráče ale nechtěla platit více, než Real a ponukala mu stejný plat, jako Los Blancos.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.