Které dvě tváře Bílého baletu by se mohly brzy objevit v Miláně?

Které dvě tváře Bílého baletu by se mohly brzy objevit v Miláně?

Real Madrid může po vypršení zákazu registrování nových hráčů na soupisku opět lanařit posily. Nově příchozím však budou muset uvolnit místa hráči, kteří už na San Bernabéu nemají budoucnost. S kým už trenér Zinedine Zidane nepočítá?

V Madridu to má spočítané minimálně duo Pepé – James Rodríguez. Jejich odchod z Realu je takřka hotovou věcí a řeší se jen jejich další působiště. Oba dva by měli podle sportskeeda.com zamířit do italské Serie A, konkrétně do Interu Milán, který po příchodu čínských majitelů hodlá investovat nemalé finanční prostředky.

Kromě Pepého s Jamese mají Nerazzurri zájem třeba i o Di Maríu, Nainggolana nebo Rudigera. Ve hře byl i příchod trenéra Antonia Conteho z Chelsea, ale na to italský stratég neslyšel.

Pepému končí v létě smlouva a ačkoli ještě není jeho konec oficiální, bere se jako hotová věc. Jeho jméno se skloňovalo i s Chelsea, Manchesterem United nebo čínskými celky, nakonec by však měl tento souboj vyhrát Inter.

Podobně je na tom James Rodríguze. Ofenzivní záložník sice má ještě s Realem platný kontrakt, od Zidana však nedostává tolik prostoru a vysedávat na lavičce rozhodně nechce. Vedení bílého baletu požaduje za Jamese 75 milionů eur, kdežto za Pepého nedostane ani euro.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.