Courtois: Real Madrid? Stále doufám, že mi Chelsea nabídne prodloužení

Letní přestupové okno sebou přináší celou řadu spekulací a jméno belgické reprezentační jedničky je spojováno s Realem Madrid prakticky celé jaro. Kmenový hráč londýnské Chelsea oslavil se svými spoluhráči triumf v Premier League a doufá, že se ze Stamford Bridge stěhovat před novou sezónou nebude muset.

Courtois: Real Madrid? Stále doufám, že mi Chelsea nabídne prodloužení

Vítěz Zlaté rukavice v anglické nejvyšší soutěže je připraven spojit svou kariéru pro další roky opět s Chelsea. Thibaut Courtois doufá, že za své výkony bude odměněn novým kontraktem, který bude důkazem jeho důležitosti v týmu a dodá mu síly do dalších bojů nejen na Ostrovech, ale i v příštím ročníku Ligy mistrů.

Chelsea v sobotu nedokázala triumfovat ve finále FA Cupu a nakonec podlehla městskému rivalu z Arsenalu 1:2. I tak může být belgický internacionál spokojený, neboť triumf v Premier League se řadí mnohem výše. Ve svých pětadvaceti letech má již zkušeností na rozdávání a o jeho angažování se zajímá i Real Madrid. Tomu se však chystá dát košem.

„Zatím mi žádná konkrétní nabídka z Realu předložena nebyla. Doufám, že budu moci zůstat v Chelsea. Prodloužení smlouvy bych bez váhání podepsal. Samozřejmě po neúspěchu v FA Cupu cítím zklamání, ale sezónu lze hodnotit úspěšně a je nutné se připravit na tu další,“ komentuje svou situaci Courtois.