Pražský fotbal přestoupil na eFotbal.cz

Pražský fotbal přestoupil na eFotbal.cz

Více jak dvanáct let se pražští čtenáři mohli setkávat s tištěným černobílým časopisem Pražský fotbal. Vývoj informačních technologií však nelze zastavit, a tak zahajuje Pražský fotbal svou novou etapu. 16.listopadu loňského roku mohli uživatelé internetu poprvé navštívit zpravodajský fotbalový portál eFotbal.cz a přesně po uplynutí dvou měsíců na jeho stránkách startuje projekt zpravodajství z regionálního fotbalu. Na úvod se tento projekt spouští v Praze s redakcí Pražského fotbalu.

56 pražských soutěží na portálu eFotbal.cz

Vedle informací z evropských ligových soutěží tak od dnešního dne (16.1.) na těchto stránkách najdete i informace ze života fotbalové Prahy, včetně kompletního výsledkového servisu ze všech 56-ti pražských soutěží! Toto regionální zpravodajství je prvním svého druhu a v průběhu letošního roku by se měly postupně připojovat i další regiony.

Projekt zpravodajství z regionálního fotbalu začíná a my v redakci portálu eFotbal.cz věříme, že Vám budeme přinášet pravidelné informace z regionálního fotbalu nejen z Prahy, ale z celé České republiky. Uvítáme každou vaši připomínku k našemu zpravodajství, protože jen vzájemnou společnou komunikací můžeme naše služby přiblížit co nejvíce potřebám našich návštěvníků.

[ 16.1. 2006 - Lubor Mírek ]