Na povrch prosáklo další jméno ze sparťanského seznamu letních přání. Najdete ho v Ďolíčku

Na povrch prosáklo další jméno ze sparťanského seznamu letních přání. Najdete ho v Ďolíčku

Sparta, kterou čeká kvůli rozsáhlým personálním změnám pořádně horké léto, se poslední květnové pondělí a úterý pochlubila jak Vukadinem Vukadinovičem, tak Eldarem Civičem.

Třetí celek sezony 2016/2017 má mít hodně vysoko na svém seznau vytipovaných posil také Milana Havla, jenž patří do káru vršovických Klokanů.

Dvaadvacetiletý zadák nasbíral k tomuto dni za Bohemians 1905 třiapadesát startů a dvě branky, které se mu povedly vstřelit v nedávno skončeném ročníku.

Havel patří i do kádru české reprezentace do jednadvaceti let. V kvalifikaci na nadcházející Euro v Polsku odehrál svěřenec Vítězslava Lavičky sedm duelů s bilancí jednoho gólu.

Sparťanští představitelé mohou klubu z Ďolíčku nabídnout jak finance, tak výměnu, která by se dotkla jednadvacetiletého záložníka a stejnojmenného syna hlavního kouče Bohemians Martina Haška, jenž byl zelenobílým barvám pouze zapůjčen.

Letenský celek i nadále láká libereckého brankáře Martina Dúbravku, jenž se mohl přesunout do polského Pogonu Štětín či rakouského Sturm Graz, ale upřednostňuje sportovní ambice a vedení slavného "S" požádal o čas na rozmyšlenou.

Šmejkalovy novoty zabraly, teď se v Teplicích bojí psychiky

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.