Do Zbrojovky má namířeno příbramský Pilík i plzeňský Poznar

Brno, které se chtělo umístit určitě výše, než na dvanácté pozici, už podle všeho nalezlo náhradu za funkčního veterána Pavla Zavadila, jenž bude v příští sezoně oblékat trikot druholigové Opavy.

Do Zbrojovky má namířeno příbramský Pilík i plzeňský Poznar

Do Zbrojovky má i přes zájem zlínských Ševců namířeno osmadvacetiletý středopolař padající Příbrami Tomáš Pilík, jenž by se měl v novém působišti upsat na dva nebo tři roky. "Nabídek bylo víc. Myslím, že jsem za ta léta nějakou práci pro Příbram odvedl," loučil se s klubem u řeky Litavky specialista na standardní situace, jehož slova vyšla na portálu iSport.cz.

Podobně hovořil i jeho nadřízený. "Je to domluvené. Nemohl jsem mu bránit, aby šel do lepšího, za většími penězi. Znám ho odmalička, udělal tady dobrou práci," citoval Deník Sport příbramského majitele Jaroslava Starku, jenž plně chápe, že se jeho opoře s osmi vstřelenými brankami v minulém ročníku nechce hrát Fotbalová národní liga.

Jílek pokáral Plška a vyzdvihl Chorého. Proč toužil přivést Zavadila?

Starka dále eviduje zájem o Jana Rezka, ale jeho odchod si zatím netroufá předjímat. Hruška a Jiránek by podle jeho slov mohli zůstat.

Další novou tváří v kádru Svatopluka Habance by měl být plzeňský útočník Tomáš Poznar, jenž se v Doosan aréně neprosadil. Exzlínský útočník by měl být součástí přestupu Jakuba Řezníčka na západ Čech a v brněnské ofenzívě by měl dostat pořádnou šanci.

Melichárkovi, Jablonskému a spol. začíná příprava 21. června. Už by tedy u toho měli být Pilík i Poznar...