Juventus lanaří velkou hvězdu, koho chce z Ligue 1?

Juventus lanaří velkou hvězdu, koho chce z Ligue 1?

Návrat Marca Verrattiho do Itálie? Podle všeho nejde jen o pouhou spekulaci. Nástupce Andrey Pirla ve středu zálohy italského nároďáku vážně uvažuje o odchodu z Paris Saint-Germain a přesunu do Juventusu Turín.

Verrattiho agent Donato Di Campli prozradil, že jeho klient je tomuto přesunu více než nakloněn. Čtyřiadvacetiletý záložník má sice s PSG smlouvu do roku 2021, ale prakticky neustále je spojován s možným odchodem z Parku princů.

Mluví se o klubech jako Real Madrid, Barcelona a právě Juventus, který opět vyhrál Serii A a ve finále Ligy mistrů podlehl bílému baletu.

„Čekám, že Juventus v létě na přestupovém trhu udělá něco speciálního. Na druhou stranu PSG chce Marca udržet za každou cenu, ale jak víme, peníze nejsou všechno. Juventus je velmi atraktivní adresou, už proto, že hráči chtějí získávat velké trofeje,“ řekl Di Campli.

Verratti v právě skončeném ročníku odehárl 43 zápasů ve všech soutěžích, k velkým úspěchům to ale nevedlo. Celek z Paříže podlehl v Ligue 1 Monaku a ve čtvrtfinále Ligy mistrů mu stopku vystavila Barcelona, když francouzský tým katastrofálně nezvládl odvetu na Nou Campu a promrhal čtyřbrankový náskok z domácího prostředí.