Před sezonou odmítl Bonucci City, kývne nyní Chelsea?

Před sezonou odmítl Bonucci City, kývne nyní Chelsea?

Jeden z klíčových mužů obrany Juventusu Turín Leonardo Bonucci je na roztrhání. O služby třicetiletého stopera se zajímají přední anglické celky, které by čerstvého šampiona Serie A a finalistu Ligy mistrů rády viděly na své soupisce. Co k tomu říká sám italský reprezentant?

Nejžhavější je zájem Chelsea, kterou vede bývalý trenér staré dámy i italské reprezentace Antonio Conte. Ten Bonucciho velmi dobře zná a navíc má prostředky k tomu, aby ho z Turína získal. Podle zkušeného obránce jde však pouze o spekulace.

Poslední zprávy však naznačují, že by se nemusel opakovat scénář z před několika měsíců. Začátkem sezony totiž Bonucci odmítl přestoupit za Pepem Guardiolou do Manchesteru City a raději zůstal v Itálii. Nyní by však už měl být připravený na novou výzvu, kterou by měla být právě Premier League, nejlepší liga světa.

Sám Bonucci však jakékoli zprávy o odchodu z Turína odmítá. „Jsou to jen spekulace,“ řekl pro La Stampa hrát, který má s Juventusem smlouvu do roku 2021.

V této sezoně odehrál za klub 45 zápasů ve všech soutěžích, vybojoval double za triumf v lize a italském poháru a zahrál si i ve zmíněném finále Ligy mistrů, kde se ovšem z vítězství 4:1 radoval Real Madrid. Turínští přitom ve finále dostali více branek, než za celý ročník Champions League dohromady.