Costa po vyhazovu shání angažmá, nejspíš zakotví v Itálii!

Diego Costa dostal od kouče Chelsea Antonia Conteho "padáka." Již brzy však může oznámit své nové angažmá, největší zájem o něj je na apeninském poloostrově. výsluní 

Costa po vyhazovu shání angažmá, nejspíš zakotví v Itálii!

Costa přišel do Londýna po vítězné ligové sezóně 13/14 s Atleticem Madrid. Za tři roky v Chelsea vyhrál dvakrát Premier League, další však nepřidá. Conte mu nedávno sdělil, že s ním nepočítá a že si může sehnat nové angažmá.

Poté mu ale začali volat zástupci AC Milán. Právě v Miláně je zájem největší. Costovi nabízí na italské poměry vysoký plat a hlavně pozici hvězdy číslo jedna. 

Španělsko-brazilský forvard by ale mohl zakotvit v Římě. Vlci si totiž slibují, že by s Edinem Džekem mohl dovést římského giganta AS na výsluní v italské lize. 

Zájem je sice i v Číně, Costa se ale dříve vyjadřoval, že nechce opouštět Evropu. Proto v úvahu přichází i návrat do Atletica, jenže je tu jeden problém.

Atleti mají na letní přestupové okno zákaz přestupů, takže by osmadvacetiletý útočník musel být půl roku hráčem bez klubu. Sám útočník se k případnému novému angažmá nevyjádřil, svou lásku k Atleticu však nikdy nepopíral.