Nechá se Baník oloupit o Mičolu? Velký zájem má konkurenční Sigma

Nechá se Baník oloupit o Mičolu? Velký zájem má konkurenční Sigma

Tento týden se má rozhodnout o tom, jestli se do Baníku, který nově povede exznojemský Radim Kučera, znovu vrátí velezkušený útočník Milan Baroš. Kdo by však mohl opětovně prvoligovou ostravskou značku opustit?

Kádru druhého celku uplynulého ročníku Fotbalové národní ligy možná zamává osmadvacetiletý středopolař Tomáš Mičola, jemuž končí na Bazalech za pár dní kontrakt.

Baník se zatím s někdejším borcem Slavie či Brestu na prodloužení spolupráce nedohol a toho by mohla využít Sigma Olomouc.

Na Hané by se Václavu Jílkovi hodil, neboť smlouvy na Andrově stadionu končí jk Jakubu Habustovi, tak Jakubu Petrovi. A lanaření Pavla Zavadila nevyšlo, protože dal vyhlédnutý cíl přednost Opavě.

Jankto: Opatrní Češi říkají "ještě počkej". Směrem nahoru to ale může přijít jen jednou. Nabídku v létě bych asi přijal

"Jednáme s Baníkem i jinými zájemci, uvidíme, jak všechno nakonec dopadne," pronesl na stránkách Deníku Sport Mičolův agent Václav Svěrkoš.

V sezoně FNL zasáhl kolega Nerada, Hrubého, De Azeveda a spol. do 27 duelů a během 2001 minut odehraného času vstřelil sedm branek, což z něj udělalo nejlepšího střelcde mužstva.

Sigmě by mimochodem mohl dát sbohem útočník jednadvacítky Tomáš Chorý. "Chce se mi věřit, že ho udržíme, i když zájem existuje. Ale natolik zajímává nabídka podle mých informací na stole neleží. To se týká i dalších hráčů, o které by mohl být případný zájem," uzavřel na stránkách Sportu někdejší sparťanský asistent.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.