Horké spekulace z tábora Římanů. O koho se legie rozšíří a kdo bude obětován?

Italskou metropolí pochoduje hrdý dav fanoušků s logem vlků na trikách či vlajkách a chystá se podporovat na olympijském stadionu své válečníky. Římané budou se svou legií chtít uspět nejen v Serii A, ale také v pohárové Evropě. Boj to nebude vůbec lehký, proto je nutné rekrutovat nové tváře, které budou mít chuť stát v přední linii a pokládat za úspěch třeba i život.

Horké spekulace z tábora Římanů. O koho se legie rozšíří a kdo bude obětován?

Giallorossi čeká další náročná sezóna. Díky dobrým výsledkům v té uplynulé budou opět pod drobnohledem a neúspěch se nepřipouští. V Evropě však můžeme registrovat silnější armády, které některé žoldáky přetáhnou k sobě. Tím prvním by mohl být Mohamed Salah, který by mohl již během léta stanout v řadách Liverpoolu. Za střelce jeho kvalit by mohlo v italské metropoli přistát dostatečné množství zlaťáků, díky kterým by mohlo vedení například získat na pevno hostujícího Wojciecha Szczesnyho. Kmenový brankář Arsenalu je ale v posledních dnech spojován s Juventusem.

Sportovní ředitel Římanů Monchi již naznačil, že by rád realizoval několik zajímavých nákupů a co nejméně zároveň oslabil současný kádr. Citelnou ztrátou, tedy spíše tou mentální v kabině, pak bude odchod Tottiho. Věrný bojovník nechal tomuto týmu srdce i duši, ale moc příležitostí už nedostával, proto se zřejmě porozhlédne jinde.

Velký otazník se také vznáší nad belgickým legionářem Radjou Nainggolanem, který je spojován nejen se Starou dámou, ale také s Realem Madrid nebo Chelsea. Zkušený středopolař v minulosti již řadu velkorysých nabídek odmítl a vedení Římanů doufá, že se tak stane i během tohoto přestupového okna.

Manchester United již několik týdnů aktivně usiluje o Ivana Perišiče z Interu Milán, ale zdá se, že by to mohl být právě italský tým z hlavního města, který nakonec chorvatského ofenzivního záložníka uloví. Finance by na to mohl částečně vzít právě z prodeje Salaha. Zdá se, že egyptský kapitán to má již v Římě spočítané.

Podle posledních zprávy by měl v kádru zůstat také velice plodný střelec bosenského původu Edin Džeko. Bývalá tvář Manchesteru City se cítí v dobré formě a zároveň již naznačila, že nemá v plánu klubové barvy měnit. S římským AS ho váže ještě tři roky platný kontrakt a poté vše nasvědčuje tomu, že by se chtěl vrátit do Wolfsburgu, kde k velkému fotbalu přičichl.