Uhrin vstupuje potřetí do stejné řeky, znovu je v Boleslavi. A funkce?

Dušan Uhrin mladší má bohatou boleslavskou minulost. V minulosti působil ve městě automobilů jako hlavní trenér od října 2004 do června 2007, s tím, že podruhé vedl ambiciózní celek od května do prosince 2009.

Uhrin vstupuje potřetí do stejné řeky, znovu je v Boleslavi. A funkce?

Letos v červnu se syn kouče vicemistrů Evropy z roku 1996 vrací na svou oblíbenou adresu potřetí. stal se generálním sportovním manažerem, s tím, že jeho nejbližšími spolupracovníky budou trenér Martin Svědík a asistent Petr Čuhel.

Dotyčná trojice už je propojená dlouhodobě. Bývalý stratég Pardubic či Baníku Svědík už Uhrinovi asistoval v běloruském Minsku a Čuhel mu byl pravou rukou jak v Boleslavi, tak ve Slavii.

Mladoboleslavský soubor se sejde k letní přípravě již ve středu 14. června. Ve stejný měsíc ho čeká jak turnaj v Benátkách nad Jizerou, tak odjezd na rakouské soustředění, v rámci něhož narazí například na Apollon Limassol či FK Rostov.

Uhrina čeká nové role. Zatím se realizoval pouze trenérsky a jen v zahraničí mimo jiné vedl i FC Temešvár, CFR Kluž, Limassol, Dinamo Tbilisi či zmíněné Dinamo Minsk.

Harba by chtěl zpět do Zlína, ale je to složitější. Ševci mají představit Argentince